Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos

Slapukų politika

ĮVADAS

"Moller Auto" įmonių grupei labai svarbus Jūsų pasitikėjimas.

Mes skaidriai tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl žemiau pateikiame informaciją kaip puslapyje naudojame slapukus ir panašias technologijas.

Slapukai yra failai, kuriuose pateikiami nedideli kiekiai informacijos ir kuriuos atsisiunčiate į savo įrenginį, kai lankotės interneto svetainėje. Šie failai taip pat mums leidžia atpažinti jūsų naršyklę. Slapukai tiesiogiai suteikia identifikuojamos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą ir pavardę bei adresą.

Taip pat naudojame ir kitas panašias technologijas, pvz., [žiniatinklio indikatoriai (angl. „web beacons") / pikselių žymos (angl. „pixel tags")]. Kai šiame pareiškime pateikiama nuoroda į slapukus, taip pat yra nurodoma tokia technologija.

KODĖL MES NAUDOJAME SLAPUKUS?

Savo interneto svetainėse naudojame slapukus ir leidžiame juos naudoti atskiroms trečiosioms šalims, su kuriomis dirbame, norėdami pasiekti toliau nurodytų tikslų.

Jums skirtų interneto svetainių pateikimas ir pritaikymas

Naudojame slapukus siekdami pateikti ir pritaikyti jums interneto svetaines, pvz., gaudami informaciją apie svetaines, kurias naudojate, ir norėdami sužinoti, kokios spartos yra jūsų tinklas.

Paslaugų analizė ir kūrimas

Naudojame slapukus norėdami išanalizuoti, kiek turime skirtingų lankytojų ir ar mūsų svetainėje buvo apsilankyta naudojantis tuo pačiu kompiuteriu, taip pat norėdami sužinoti, kaip naudotojai naršo svetainėje. Naudojame šią informaciją siekdami kurti ir tobulinti savo paslaugas.

Reklama

Mes ir trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, naudojame slapukus dėl reklamos ir siekdami sukurti segmentus bei tikslines grupes. Dėl slapukų galime matyti, kokias svetaines lankėte prieš apsilankydami mūsų svetainėje ir ar matėte tam tikrą reklamą arba spustelėjote ant jos. Atsižvelgdami į šią informaciją, galime nustatyti, kokią reklamą rodyti, kai lankotės mūsų svetainėse.

KAIP TVARKYTI SLAPUKUS?

Galite susirasti slapukų, kurie buvo išsaugoti jūsų naršyklės nuostatose, apžvalgą, ir išvalyti visus nepageidaujamus slapukus. Čia taip pat paprastai galite nurodyti, ar sutinkate su svetainių, kurias jūs lankote, ir trečiųjų šalių, kurios susijusios su svetainėmis, slapukų išsaugojimu ir, jei reikia, ar norite gauti įspėjimą kiekvieną kartą, kai slapukai išsaugomi. Naršyklė paprastai išsaugo slapukus tam tikrame aplanke jūsų standžiajame diske, kuriame galite peržiūrėti tolesnį turinį.

Pastaba. Jeigu išjungiate slapukus, mūsų svetainė gali neveikti taip, kaip numatyta.

KAIP GALIU APRIBOTI INFORMACIJĄ, KURI YRA SIUNČIAMA REKLAMUOTOJAMS?

Jeigu norite apriboti reklamuotojams pateiktą informaciją, galite atsisiųsti slapukų atsisakymo funkciją iš skirtingų reklamos agentų arba taikyti tam savo pačių sprendimus, kaip youronlinechoices.com. Tai turi būti padaryta kiekvienam įrenginiui ir kiekvienai naršyklei. Išjungimo nuorodą galite rasti 6 skirsnio apžvalgoje.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA:

Jei turite klausimų apie tai, kaip naudojame slapukus, susisiekite su mumis: vilnius@moller.lt