Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos

Nauji automobiliai

Moller Auto salonuose Jūs visada rasite Audi arba Volkswagen automobilį, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Didžiuojamės būdami vienu iš populiariausių automobilių markių atstovu Baltijos šalyse. Kas penktas į Lietuvos kelius 2017 metais išriedėjęs naujas automobilis buvo Volkswagen arba Audi.
Tai patvirtina, kad Lietuvos automobilių savininkai pasitiki mūsų atstovaujamais prekės ženklais. Nesvarbu, ar Jūs ieškote šeimos automobilio, ar praktiško miesto automobilio, ar aukščiausios klasės verslo automobilio – mes visada padėsime rasti Jums tinkantį modelį.
Labiausiai Jums tinkantis automobilis
Prieš įsigyjant naują automobilį pirmiausia svarbu įvertinti savo poreikius ir tuomet peržvelgti mūsų siūlomus modelius. Tačiau atminkite, perkant automobilį reikalingas ne tik šaltas protas. Daugelis iš mūsų pasitikime ir savo širdimi ir emocijomis. Automobilis turi tikti Jums visais atžvilgiais.
Bandomasis važiavimas
Visi „Møller Auto" įgalioti atstovai turi plačią demonstracinių automobilių gamą, todėl jūs galite išbandyti dominantį modelį. Bandomojo važiavimo metu Jūs susipažinsite su automobiliu, o mes padėsime įsitikinti, kad mūsų automobiliai atitinka Jūsų lūkesčius.
Susisiekite su mumis dėl pageidaujamo automobilio bandomojo važiavimo.
Įmonės automobilis
„Møller Auto" yra patrauklus partneris tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Kadangi nėra dviejų vienodų įmonių, mes pritaikome pasiūlymus atitinkančius Jūsų reikalavimus. Siūlome patikimą finansavimą ir draudimą. Susisiekite su oficialiu Audi ar Volkswagen atstovu ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus, apie kompanijos automobilių įsigijimą.