Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos

Naudoti automobiliai

Møller Auto" siūlo platų naudotų Audi, Volkswagen ir kitų markių automobilių pasirinkimą. Mes garantuojame, kad Jūsų perkamas naudotas automobilis yra patikimas, patikrintas mūsų servisuose, jo rida ir serviso istorija yra tikra.

Møller Auto" visada rūpinasi Jūsų kaip naudoto automobilio pirkėjo teisėmis. 

Įsigiję automobilį iš "Moller Auto" atstovų būsite užtikrinti, kad nusipirkote patikimą, prižiūrėtą, patikrintą ir kokybišką automobilį.

Mes Jums siūlome:

Galimybę įsigyti automobilio garantiją – pasirinktinai, 12 arba 24 mėnesių. Ši paslauga galioja automobiliams, kurių gamyklinė garantija jau yra pasibaigusi;

Garantuojame, kad visi parduodami automobiliai turi tvarkingą serviso istoriją, o automobilių aptarnavimai, remontai ir priežiūra buvo atlikta tik sertifikuotuose Audi ir Volkswagen servisuose.

Automobilio lizingą. Paruošime visus reikiamus dokumentus automobilio finansavimui per Jūsų banką. Taip pat siūlome ir naudoto automobilio pirkimą su likutine verte.

Garantuojame, kad visi parduodami automobiliai turi tikrą ridą.

Platų automobilių pasirinkimą. Mūsų naudotų automobilių pardavimo salone rasite platų Audi ir Volkswagen modelių pasirinkimą. 

Suteikiame galimybę užsisakyti savo norimą automobilį iš mūsų partnerių tinklo. Jeigu pageidaujate konkrečios komplektacijos automobilio, mes Jums padėsime rasti būtent tokį, kokio norite ir atgabensime jį į „Moller Auto".

Bandomasis važiavimas. Suteikiame galimybę išbandyti automobilį prieš nusiperkant.

Kartu su naudotu automobiliu įgyjate ir Audi arba Volkswagen mobilumo garantiją, kuri garantuoja, kad iškilus nesklandumams kelyje, Jumis pasirūpins techninės priežiūros specialistai – nemokamai nuveš Jūsų automobilį iki artimiausio sertifikuoto Audi arba Volkswagen serviso.

Naudotą automobilį galite pirkti ir keisdami savo senąjį. Taip padengsite dalį automobilio kainos ir Jums papildomai nereikės vargintis dėl senojo automobilio pardavimo.

Jūsų išsirinktą automobilį profesionaliai paruoš mūsų specialistai. Taip pat, padėsime sutvarkyt visus automobilio registravimo formalumus.

„Moller Auto" Volkswagen centrai yra programos „Das WeltAuto" pardavimo tinklas. „Das WeltAuto" – visame pasaulyje žinomas naudotų automobilių prekinis ženklas. Pagal programą parduodami automobiliai yra kruopščiai patikrinti, o didžioji dauguma automobilių dar turi galiojančią gamyklinę garantiją, tad ir jų ridos yra gerokai mažesnės.

„Moller Auto" Audi centras yra „Audi Approved Plus" programos narys. „Audi Approved Plus" automobilių aikštelė įkurta šalia „Moller Auto Keturi žiedai" salono.
Pagrindinis šios programos privalumas – naudoti aukščiausios kokybės standartus atitinkantys „Audi" automobiliai su maža rida ir patikima, pilna automobilio serviso istorija.
Į „Audi Approved Plus" programą gali patekti tik tie Audi automobiliai, kuriems yra ne daugiau kaip 5
metai, o rida – ne didesnė nei 100 tūkst. kilometrų.
Visi be išimties „Audi Approved Plus" platformoje parduodami automobiliai – patikrinti 110 patikrinimo
punktų programoje. Prieš įtraukiant automobilį į programą, „Moller Auto Keturi žiedai" aukštos
techninės kvalifikacijos Audi specialistai transporto priemonę išsamiai patikrina ir įvertina, ar ji atitinka
110 punktų patikros programą. Patikros metu tikrinami visi svarbiausi automobilio mazgai ir tik tada,
kai automobilis neturi jokių trūkumų, jam suteikiamas „Audi Approved Plus" sertifikatas.
Visiems „Audi Approved Plus" programos automobiliams suteikiama vienerių metų garantija, kuri yra įskaičiuota į kainą.
Audi Approved Plus" programoje dalyvauja kelios dešimtys tūkstančių automobilių visame pasaulyje. Tad klientas, neradęs norimo automobilio Vilniuje, gali jį užsisakyti pagal savo poreikius.
„Audi Approved Plus" programa suteikia galimybę finansuoti automobilį su likutine verte bei siūlo „trade-in" paslaugą, kuomet kliento turimas naudotas automobilis taip pat gali tapti pradiniu įnašu kitai transporto priemonei.

„Møller Auto" Audi naudotų automobilių skyrių rasite:

„Møller Auto" Volkswagen naudotų automobilius skyrius rasite: