Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos

Apie mus

UAB „Moller Auto", UAB „Moller Auto Keturi žiedai" ir UAB „Moller Auto Alytus" yra dukterinės Møller Mobility Group įmonės Lietuvoje.

Møller Mobility Group yra didžiulę patirtį Baltijos regione turinti automobilių pardavimo įmonė, kuri Skandinavijoje veikia nuo 1936 metų ir skaičiuoja 81 metų patirtį. Møller Mobility Group yra šeimos ketvirtos kartos valdoma bendrovė ir yra lyderė automobilių sektoriuje Norvegijoje, Švedijoje ir Baltijos regione.

Møller Mobility Group verslas plėtojamas Volkswagen, Volkswagen komercinis transportas, Audi, Škoda ir Seat automobilių importo, pardavimo, aptarnavimo ir finansavimo srityse. Įmonė taip pat turi padalinį, plėtojantį nekilnojamo turto projektus. Grupė veikia penkiose šalyse, o jos įmonėse dirba 4300 žmonių.

Møller Mobility Group bendra verslo kultūra remiasi pagrindinėmis mūsų vertybėmis: SĄŽININGUMAS IR PATIKIMUMAS– INICIATYVUMAS – PLAČIOS PAŽIŪROS IR RŪPESTINGUMAS – AIŠKUMAS.

„Møller Auto" siekis - būti pirmaujančia automobilių pardavimo ir automobilių priežiūros kompanija Baltijos šalyse.