Nauji automobiliai

"Moller Auto Vilnius" salonuose Jūs visada rasite Audi arba Volkswagen automobilį, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

„Møller Auto“ didžiuojasi būdamas vienu iš populiariausių automobilių markių atstovu Baltijos šalyse. Kas penktas į Lietuvos kelius 2012 m. išriedėjęs naujas automobilis buvo arba Volkswagen arba Audi.

Tai patvirtina, kad Lietuvos automobilių savininkai pasitiki mūsų atstovaujamais prekės ženklais. Tai taip pat įrodo, kad mes galime pasiūlyti automobilius, atitinkančius beveik visus poreikius. Nesvarbu, ar jūs ieškote šeimos automobilio, ar praktiško miesto automobilio, ar aukščiausios klasės verslo automobilio – konkurencingą modelį rasite pas mūsų įgaliotus atstovus.

 

Labiausiai Jums tinkantis automobilis
„Møller Auto“ rūpi ne tik parduoti automobilius. Mes taip pat norime surasti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Pirmiausia yra svarbu apsvarstyti, kam Jūs naudosite automobilį. Tada Jums reikia peržvelgti siūlomus modelius. Tačiau atminkite, perkant automobilį reikalingas ne tik šaltas protas. Daugelis iš mūsų pasitikime ir savo širdimi ir emocijomis. Automobilis turi tikti Jums visais atžvilgiais. Mes siūlome automobilius, kurie yra patrauklūs ir protui, ir širdžiai.

 

Bandomasis važiavimas
Visi „Møller Auto“ įgalioti atstovai turi plačią demonstracinių automobilių gamą, todėl jūs galite išbandyti norimą automobilį. Bandomojo važiavimo metu Jūs susipažinsite su automobiliu, o mes padėsime įsitikinti, kad mūsų automobiliai atitinka Jūsų lūkesčius. 

Susisiekite su vienu iš mūsų įgaliotų atstovų dėl pageidaujamo automobilio bandomojo važiavimo.

 

Įmonės automobilis
Dėl mūsų kompanijos siūlomų automobilių modelių ir sprendimų „Møller Auto“ yra patrauklus partneris tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Kadangi nėra dviejų vienodų įmonių, mes pritaikome savo sprendimus Jūsų reikalavimams. Mes siūlome patikimą finansavimą ir draudimą. Susisiekite su įgaliotu oficialiu Audi ar Volkswagen atstovu ir mes Jums padėsime atsakyti  į visus klausimus, susijusius su kompanijos automobiliu.